Про це повідомляє корпорація з огляду на розгорнуту в соцмережах та ЗМІ масштабну дискусію щодо активних дій корпорації «Рошен» із захисту прав на знак для товарів і послуг «Київський торт» в судових органах.

«Корпорація «Рошен» є власником серії торговельних марок «Київський торт», як словесних, так і комбінованих, що підтверджується низкою свідоцтв України на знаки для товарів та послуг, виданих уповноваженими державними органами.

Перша ж заявка на реєстрацію позначення «Київський торт» в Україні Київською кондитерською фабрикою імені Карла Маркса була подана ще у 1994 році. До того ж, рішенням Апеляційної палати Державної служби інтелектуальної власності України торговельна марка «Київський торт» визнана в Україні добре відомою щодо правонаступника Київської кондитерської фабрики імені Карла Маркса – ПрАТ «Київська кондитерська фабрика «Рошен».

З текстом рішення можна ознайомитись на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Таким чином, право на маркування тортів знаком «Київський торт» на території України належить виключно корпорації «Рошен», – йдеться у повідомленні.

У корпорації зауважили, що українські споживачі зіткнулись із проблемою плутанини тортів під знаком «Київський торт», у результаті чого при придбанні вони вводяться в оману щодо дійсного їх виробника.

Після отримання позову ТОВ «Київський БКК» одразу змінило зовнішній вигляд упаковки для торту «Київський», тим самим, на думку корпорації, висловивши мовчазну згоду щодо схожості упаковок тортів.

«Вголос»