Корнія Макарова Замоскворецький суд Москви звільнив прямо зі зали суду.

Як розповів, адвокат підсудного Артем Міняйчев, суд визнав Макарова винним за статею “Заподіяння смерті з необережності” та присудив рік і 11 місяців в’язницы. З підсудного також стягнули 2 млн руб. (837 тис. грн. — Ред.) на користь потерпілих. Однак у зв’язку з терміном відбування покарання в СІЗО Макарова відпустили, передає ТАСС.

Історія трапилась у серпні 2017 року. До блогера Станіслава Думкіна у парку імені Горького підійшли невідомі, котрим не сподобалися його окуляри і капелюх. Вони спровокували конфлікт і побили Думкіна, який через тиждень помер у лікарні, не приходячи до тями.

Бійка сталася у присутності півтора десятка людей, котрі впізнали серед нападників Корнія Макарова. Він — син актора Сергія Макарова, котрий зіграв, зокрема, роль травматолога в телесеріалі “Інтерни”.

Раніше Корній служив десантником. Також зіграв дрібні ролі у кількох фільмах і серіалах – “Онук космонавтів”, “З Дону видачі немає”, “Брати Карамазови”, “Фортуна”, в кількох сезонах “Двох доль”, фільмі “Адвокат-6”.

Захист Макарова стверджував, що він ударив Думкіна в щелепу і разом із друзями пішов із парку, не підозрюючи про наслідки.