Про це заявив у вівторок журналістам постійний представник РФ при ООН Василь Небензя, повідомляє ТАСС.

«Сьогодні нами направлено відповідний проект резолюції голові Ради Безпеки і генеральному секретарю ООН. Сподіваємося, що найближчим часом він буде поширений серед членів Ради», – сказав дипломат.

За його словами, найближчим часом текст буде вивчений експертами країн – членів Радбезу, а основний етап переговорів почнеться на наступному тижні після повернення постпредів з поїздки в Ефіопію.
 

Нагадаємо, як писав «Вголос»,  Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов вважає, що заява президента Росії Володимира Путіна щодо надання Сполученими Штатами Америки летальної зброї Україні є «свідченням готовності РФ до демонстративного продовження фінансування та забезпечення зброєю світового тероризму».

 Тим часом у зовнішньополітичному відомстві України прокоментували заяву Путіна на можливість розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі. У дипвідомстві вважають заяву Путіна черговим намаганням Росії представити власну агресію внутрішньо-українським конфліктом, що спотворить ідею операції з підтримання миру  та не слугуватиме досягненню головної мети – встановленню сталого миру в Донбасі та відновленню територіальної цілісності України.