Росія готує «аншлюс» Придністров'я – Рада з нацбезпеки України

Останнім часом так звана влада невизнаної Придністровської молдавської республіки здійснює дії по виходу з мирної угоди по врегулюванню ситуації в регіоні.

Про це заявила голова делегації України в Парламентській Асамблеї НАТО, народний депутат Ірина Фріз на своїй сторінці в Facebook.

«Після того, як влада ПМР поставила питання використання прапора РФ, як державного, так званий голова уряду ПМР Олександр Мартинов заявив про наміри Тирасполя легітимізувати інститут судових виконавців РФ на території ПМР. Таким чином, ми є свідками послідовних кроків ПМР за мовчазної згоди Кремля на аншлюс з РФ», – повідомила Фріз. За її словами, політика Тирасполя свідчить про чергове порушення міжнародних угод з боку Росії.

Також Фріз звернула увагу на повідомлення російських ЗМІ про плани проведення наступальної операції на південній частині Одеської області, зокрема, висадки російського десанту з метою організації «коридору» до ПМР.

«Такий розвиток ситуації на південно-західному напрямку вимагає від України рішучих політико-дипломатичних дій», – зазначила нардеп.

У зв'язку з цим голова делегації України в Парламентській Асамблеї НАТО направила секретарю Ради національної безпеки і оборони України Олександру Турчинову звернення з пропозиціями «мінімізації загроз російської підривної роботи проти України з боку території ПМР, а також поверненням Тирасполя до виконання зобов'язань у рамках мирної угоди».

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Асемблєр10 серпня 2017 12:03 Відповісти IP:  163.172.139.--- Чергова маячня дурнуватої дівчинки. Колись американський міністр оборони Макнамара теж забагато пі.з.д.о.б.о.лив про москальську загрозу. І тому прикро закінчив життя - збожеволів та вискочив з вікна хмарочосу з зойком "Рускіє ідуть!"
  • одеситка 10 серпня 2017 08:47 Відповісти IP:  130.180.219.--- Якщо Україна черговий раз погодиться на так зване (чесно слово не будемо) кремля. Вона сама буде винна в захопленні чергових своїх земель. Виведення військ з Придністров'я, це проблема Молдавії і Росії, так нехай самі й вирішують, як їх виводити з преднестров .... скоріше за все в обхід України, але не через територію країни. Інакше Україна ризикує в черговий брехні і захопленні своїх земель з боку кремля. Приводом у відмові України Кремлю, є те що Росія не одноразова порушувала і обманювала Україну.
  • 77710 серпня 2017 08:46 Відповісти IP:  91.237.126.--- Свинорыла рогозина не пустили, так он теперь от злости на войну подстрекает, скоро себя за жопу укусит.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram