Росія грає м'язами: розпочала військові навчання на кордоні з Україною і в Криму

У понеділок РФ почала навчання у кількох регіонах, включаючи відторгнені від Грузії Абхазію, Південну Осетію, окупований Крим, а також області, прилеглі до українського кордону.

Про це повідомляє прес-служба Південного військового округу РФ.

«Підрозділи ракетних військ і артилерії Південного військового округу розпочали виконання вогневих завдань у польових умовах. Бойова підготовка артилеристів організована на 19 полігонах військового округу, розташованих в Астраханській, Волгоградській та Ростовській областях, на Ставропіллі та Кубані, в Адигеї, Дагестані, Інгушетії, Північній Осетії, Криму і Чечні, а також у місцях російських військових баз в Абхазії, Вірменії та Південній Осетії», – йдеться в повідомленні.

У російському військовому відомстві заявляють, що у навчаннях задіяні близько восьми тисяч військовослужбовців та майже півтори тисячі одиниць військової техніки, включаючи сучасні системи залпового вогню. Військовослужбовці також відпрацьовують «комбінований» спосіб перекидання до місць проведення навчань – як у складі колон, так і залізничним транспортом.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram