Росія є нашим противником, - директор ФБР та глава Агентства нацбезпеки США

Директор ФБР Джеймс Комі та очільник Агентства національної безпеки Сполучених Штатів генерал Майк Роджерс під час нинішніх слухань в Конгресі назвали Російську Федерацію «противником» США.

Про це повідомляє «Укрінформ».

«Росія є нашим противником», - заявив глава АНБ генерал Роджерс у відповідь на запитання конгресменів.

Директор ФБР Джеймс Комі підтвердив цю позицію. «Вони (росіяни – ред.) хочуть протистояти нам, виступати проти нас, підривати наші основи у найрізноманітніші способи», - заявив він.

Разом з тим, представники спецслужб вкотре заявили, що Росія здійснювала спроби втручання у президентські вибори, щоб «завадити (американській – ред.) демократії».

Водночас, на слуханнях було наголошено, що розслідування не знайшло підтверджень тому, що російські спецслужби могли вплинути саме на процес підрахунку голосів.

Як відомо, у понеділок в Комітеті Палати представників США з питань розвідки тривають слухання директора ФБР Джеймса Комі й директора Агентства національної безпеки Майка Роджерса щодо розслідування з питань втручання РФ у внутрішню політику США.

Під час слухань, зокрема, директор Комі повідомив, що ФБР і Мінюст продовжують розслідування можливого втручання Росії в президентські вибори у США. Крім того, досліджуються будь-які зв'язки між особами з кампанії Трампа з урядом Росії та можлива координація між президентською кампанією республіканського кандидата з російською стороною.

Водночас, Комі заявив, що ні ФБР, ні Мінюст не отримали доказів на підтвердження звинувачень Дональда Трампа на адресу президента Обами, що він начебто розпорядився прослуховувати виборчий штаб республіканця під час президентських виборів у США.

Теги: США, росія, ФБР

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram