Росія імітувала напад на країни Балтії, - міністр оборони Литви

Російське військо посилюється, використовує сучасні технології та системи, НАТО має адаптуватися до нових конвенціональних загроз. На цьому у вівторок, 26 вересня, наголосили у Міністерстві оборони Литви, представляючи попередню оцінку російсько-білоруських навчань «Запад-2017».

Про це повідомляє Польське радіо

«Російське військо – це вже не те військо, яке було в Грузії та Україні. Добре видно, що воно набирається досвіду на війні у Сирії», - сказав міністр оборони Литви Раймундас Каробліс. Він додав, що «російська армія змінюється» у всьому.

На думку литовського міністра, Литва як член НАТО, відповідаючи на нові виклики, повинна адаптуватися до нових конвенціональних загроз, модернізуючи військо, посилюючи громадський опір, аби спільно з партнерами Північноатлантичного альянсу бути готовою не тільки до стримування, але й до оборони.

В оцінці оборонного відомства Литви та військової розвідки, в останніх маневрах «Запад», що завершилися минулого тижня, взяло участь набагато більше солдатів, ніж офіційно заявлених 12,7 тис. Як зазначив міністр, під час навчань використано бомбардувальники, «проведено справжні бомбардування поблизу литовського кордону», біля латвійської та естонського кордонів здійснено висадку десанту.

«Імітовано напад з Російської Федерації на країни Балтії», - сказав він. Нині, за інформацією Литви, спостерігається виведення російських військ з терену Білорусі, натомість у Калінінградській області військові маневри продовжуються.

Підкреслено, що попри побоювання, під час маневрів «Запад-2017» не зафіксовано провокацій, за виключенням невеликих інцидентів.


 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram