Росія вручила ноту протесту представникові посольства США у Москві

Росія вручила ноту протесту представникові посольства США у Москві

Міністерство закордонних справ Російської Федерації викликало і вручило ноту протесту раднику-посланцю посольства США в Москві Ентоні Годфрі через намір американської влади влаштувати обшук в торговому представництві Російської Федерації в Вашингтоні.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС РФ, - передає УНН.

«2 вересня в МЗС Росії був викликаний радник-посланець посольства США в Москві Е.Годфрі. Йому вручено ноту протесту в зв'язку з наміром американської влади влаштувати обшук в торговому представництві Російської Федерації в Вашингтоні, в яке з сьогоднішнього дня нас позбавляють доступу, хоча ця будівля перебуває в російській державній власності і має дипломатичний імунітет», - йдеться в повідомленні.

У ноті підкреслено, що запланований огляд дипломатичних приміщень Росії без присутності російських офіційних осіб і висловлена ​​«загроза зламати вхідні двері» розглядається російською стороною як «безпрецедентна, агресивна акція».

У МЗС РФ закликали припинити подібні дії. «В іншому випадку залишаємо за собою право на заходи у відповідь на основі взаємності», - наголошується в заяві російського МЗС.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm