Росіяни у Петербурзі вшанували Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

У російському Санкт-Петербурзі ввечері 21 лютого біля будівлі генерального консульства України відбулася акція до четвертої річниці подій на Майдані. Близько 10 активістів прийшли до дипустанови, щоб влаштувати пам'ять загиблих під час Революції Гідності.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Як повідомила організатор акції, представниця петербурзького демократичного руху «Солідарність» Ольга Смирнова, активісти передали генконсулу України сині й жовті квіти та листівку. У листівці, як вказала Смирнова, активісти написали, що громадяни Росії, які поділяють ліберальні та демократичні цінності, засуджують політичне керівництво Росії і президента Володимира Путіна через агресію щодо України.

Поліцейські знімали все на відео, але не перешкодили активістам у проведенні заходу.

Повідомляється, що поки активісти спілкувалися зі співробітниками українського консульства, проти їхньої акції виступали представники «Народно-визвольного руху», які теж прийшли до будівлі консульства з плакатами і прапорами неіснуючої «Новоросії».

Як відомо, з 18 до 22 лютого в усіх регіонах України вшановують загиблих під час Революції гідності. 20 лютого визначено як День Героїв Небесної Сотні.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram