Росіяни зазвичай схвалюють пакт Молотова-Ріббентропа, або не чули про нього – опитування

Майже половина жителів Росії (45%) схвалюють пакт Молотова-Ріббентропа про розподіл Східної Європи.

Про це свідчать дані опитування «Левада-центру».

Засуджують пакт всього 17% росіян, а 38% сказали, що «нічого не знають про це, або не змогли відповісти».

Чули про таємні протоколи до пакту Молотова-Ріббентропа і впевнені, що вони дійсно були, 40% жителів Росії, ще 17% чули, але думають, що це фальшивка. Інші або не чули, або не змогли відповісти.

Пакт Молотова-Ріббентропа більш відомий в Європі як пакт Сталіна-Гітлера, був підписаний 24 серпня 1939 року. 1 вересня гітлерівська армія напала на Польщу із заходу, а 17 вересня сталінська армія – зі сходу.

У травні президент Росії Володимир Путін на зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель заявив про те, що в пакті Ріббентропа-Молотова «був сенс». Меркель відповіла, що «цей пакт був підписаний на протиправної основі, але, звичайно, Другу світову війну ініціювала націонал-соціалістична Німеччина».

 

«Вголос»

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Харків13 вересня 2017 14:06 Відповісти IP:  109.87.11.--- Звичайно схвалюють, бо цей злочинний Пакт між двома фашистськими тоталітарними імперіями був причиною початку Другої світової війни. Причиною того чому Німецька імперія (офіційна назва) разом з Словацькою республікою напала на Польську республіку 1 вересня 1939 року, до яких 17 вересня 1939 року доєднався Радянський Союз. А якби не друга світова війна то СРСР ніколи б не став супердержавою, та ніколи не було б ніякої Ялтинської конференції, Тегеранської і т.д. де Захід та зокрема США дозволили йому таким стати.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram