Російська учасниця «Євробачення-2017» розповіла про концерти в Криму

Представниця Росії на конкурсі «Євробачення-2017» Юлія Самойлова, яка гастролювала в окупованому Криму, розповіла про цю поїздку.

Про це пише «Медуза».

За словами Самойлової, вона виступала у Керчі. Для неї це була типова поїздка. Співачку дивує, чому це взагалі когось зачепило.

«Я виступала в Керчі - так само, як і в будь-якому іншому місті, адже я вже багато де співала. Не пам'ятаю точно, що це був за концерт. Здається, на якусь спортивну тему. Звичайний концерт, все було гаразд, не знаю, чого так всіх зачепило це взагалі», - сказала Самойлова.

Виконавиця додала, що концерт не був організований будь-яким російським каналом, оскільки «жодних логотипів» не бачила.

Також Самойлова зізналася, що, приїхавши до Криму, не знала, що цим самим порушує закон України про перетин кордону держави.

«Я їхала туди так само, як і в будь-яке інше місто. Чисто заспівати, порадувати людей, зарядитися новими емоціями. Може, якось мені скажуть: «Ой, навіщо ти їздила до Пермі, ти така погана!» Я не знаю, це якось все дуже дивно. Це не вкладається у мене в голові», - сказала Самойлова.

Як відомо, СБУ вже взялася перевіряти факт незаконного перетину  Юлією Самойловою кордону України. Представниця РФ на «Євробаченні» ж сказала, що з нею ніхто стосовно цього запитання не зв'язувався.

«Мені ніхто не дзвонив, нічого не питав. Зазвичай мені телефонують журналісти, ставлять якісь запитання», - сказала Юлія.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram