Російський боксер Ковальов відповів на критику за публікацію відео з українськими військовими

Російський боксер Ковальов відповів на критику за публікацію відео з українськими військовими

Російський чемпіон світу з боксу за версією WBO в напівважкій вазі Сергій Ковальов відповів на критику журналістів та вболівальників, які назвали його зрадником після публікації відео з українськими військовими на своїй сторінці в Instagram.

Боксер також знову опублікував відео "Люби: відеоролик єдності", яке раніше видалив.

«Який ще зрадник? Ви несете, демони? Жовта преса Росії опустилася до рівня нижче плінтуса! Нижче вже нікуди. Якщо в позитиві бачити негатив і навпаки, то мені шкода тих, хто так бачить і думає. Мабуть, насправді зомбоящики в Росії роблять свою справу.

Мене ніхто ніколи не гнобив і я за власним бажанням видалив ролик зі свого аккаунта в Instagram, щоб уникнути нервових зривів у заздрісників, так як деякі з них неадекватно відреагували на заклик «любити» замість того, щоб лаяться, як кішка з собакою між собою в повсякденному житті, що в ролику і було продемонстровано.

Взагалі не важливо, хто, куди, звідки і в чому там їхав, та хоч голі нехай їдуть, адже головний зміст ролика був у тому, що і було показано – «ЛЮБИ». І всі адекватні люди, а їх, як завжди більшість, побачили цей посил. Практично всі коментарі були позитивні, за винятком «хворих на голову» персонажів, які в підсумку і взяті жовтою пресою за основу того, щоб назвати мене «зрадником». Адже не збрешеш, яка розповідь? Дуже сумно усвідомлювати, що в російському суспільстві є люди з таким життєвим настроєм, який проявила жовта преса, у них немає майбутнього», – пише Ковальов.

«Я спортсмен з 11 років і всю свою спортивну кар'єру приймаю участь у змаганнях на аренах усього світу, представляючи свою країну, виносячи прапор своєї країни, хоча Росія нічого мені не дала натомість, окрім мого місця народження і російського менталітету. Всіх розумних і адекватних людей хочу окремо подякувати за розуміння і підтримку протягом всієї моєї спортивної кар'єри. Бережи вас всіх Бог!».

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram