Російський опозиціонер розповів, як Путін повертає контроль над Україною

Російський президент Володимир Путін зацікавлений у зануренні України у хаос.

Про це російський опозиціонер, заступник голови партії ПАРНАС Ілля Яшин написав у Facebook, презентуючи свою доповідь «Гібридна агресія Кремля», присвячену війні Росії проти України.

«Насправді війна триває - причому не тільки на територіях, підконтрольних сепаратистам, але і в самому Києві. Путін докладає великих зусиль, щоб повернути Україну під контроль Кремля. Для цього він використовує методи «гібридної агресії» - пропаганду, провокації, корумпованість місцевих політиків», - зазначив Яшин.

Водночас, опозиціонер звернув увагу на те, що ключовими союзниками Кремля в розхитуванні ситуації в Києві стали місцеві олігархи, бізнес яких був вплетений у державну структуру ще з часів Януковича.

«Ці олігархи, як і Путін, зацікавлені в зануренні України в хаос. Першим це треба, щоб відновити свої позиції. Путіну це треба - щоб повернути контроль над сусідньою країною, привівши до влади лояльних політиків», - розповів він.

За словами опозиціонера, Путін настільки захопився іграми у війну і «геополітичне суперництво», що в Росії взагалі не залишилося союзників у світі.

 

 

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm