Росію можуть не допустити до «Євробачення» наступного року

Європейський мовний союз не заперечує щодо можливого розгляду питання про відсторонення РФ від участі у пісенному конкурсі «Євробачення-2018».

Про це повідомив ТАСС офіційний представник EBU Девід Гудман.

Водночас, він уточнив, що таке рішення може бути прийнято лише після конкурсу в Києві.

«Зараз увагу EBU сфокусовано на конкурсі нинішнього року. Будь-яке рішення щодо дій, які можуть або не можуть бути зроблені з цієї ситуації, буде винесено після самої події», - сказав Гудман.

За правилами конкурсу, Росія може бути позбавлена права відправити свого представника на «Євробачення» наступного року через відмову від трансляції конкурсу в поточному році.

Нагадаємо, як писав «Вголос» Європейський мовний союз (EBU) офіційно підтвердив, що РФ не зможе взяти участь у пісенному конкурсі «Євробаченні 2017».

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • ЛЕВ15 квітня 2017 00:58 Відповісти IP:  141.170.238.--- Всі від цього будуть тільки у виграші!
  • Гость15 квітня 2017 08:22 Відповісти IP:  95.104.206.--- Да чихать России на Евровидение, у нас масса международных конкурсов, в которых участвуют представители разных государств, и не только из Европы, да и своих, слава Богу, хватает. Не забывайте, что Россия - это 1/7 суши с 150 миллионным населениях, а не хутор в Карпатах.
    И не факт, что Евровидение долго протянет, так как финансы от трансляции Евровидения в России и самая многочисленная аудитория - тю-тю. Европейский вещательный союз слишком большого о себе мнения. Латвия, помнится, тявкала, что не пустит Россию на песенный конкурс в Юрмале, ни и? Конкурс вместе с участниками и зрителями благополучно переехал в Сочи, а курорт Юрмала на Рижском взморье также благополучно приказал жить долго. То же самое случилось и с КВН, который живёт и здравствует в Сочи, а не в Юрмале, которая была только площадкой для его проведения.
    В гугле можно найти все о Сочи.
  • ЛЕВ15 квітня 2017 14:36 Відповісти IP:  141.170.238.--- Ну й славненько! Валіть, москалі, наxyй... Співайте самі собі, самі з собою займайтесь спортом. А от сексом вже скоро Китай з вами займеться...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram