РосЗМІ показали кораблі із Криму, які Путін хоче віддати Україні (ФОТО, ВІДЕО)

Канал Міноборони РФ «Звезда» показав відео з поржавілими українськими кораблями в окупованому Криму, які глава РФ Володимир Путін вирішив віддати Україні.

На ролику видно, що судна після окупації півострва вкриті іржею. Серед них морські вантажники «Чернігів» та «Черкаси», підводне судно «Запорожжя» та буксирне судно «Кременець».

 

Нагадаємо, 11 січня Путін заявив про те, що РФ готова віддати Україні військові кораблі, які залишилися у Криму після окупації півострова.

Картинка

Разом з тим, за словами командувача Військово-морськими силами Збройних сил України Ігоря Воронченка, на момент анексії Криму на півострові було вісім українських бойових кораблів. З них лише великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський» був не на ходу – він потребував ремонту головних двигунів. 

У відповідь на це МЗС України наголосило, що працює над питанням щодо повернення українських кораблів, бо пропозиція має багато аспектів. Натомість прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що судна повернуть разом з окупованим півостровом

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram