Розенблата і Полякова викликали на допит в НАБУ

Народних депутатів позафракційного Борислава Розенблата і Максима Полякова від «Народного фронту» викликали на допит до НАБУ.

Про це написав очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький у Facebook.

«Народні депутати Поляков та Розенблат. Вчора оголошено підозри вказаним особам за корупційні діяння; сьогодні вони вже викликані на допит до НАБУ», – наголосив він.

За його словами, після того, як слідство збере всі докази - буде складено обвинувальний акт, його скерують до суду для розгляду по суті.

Холодницький додав, що прокурори САП та детективи НАБУ зорієнтовані на швидке та якісне завершення досудового слідства.

«Все, як у звичайних громадян України, лише без затримання і тримання під вартою (арешту). Наразі ризики перешкоджанню досудовому слідству, а також переховування від правосуддя вказаних народних депутатів залишаються, проте ми не можемо клопотати про їх затримання й арешт, адже парламент не надав згоди на це», – зауважив глава САП.

Нагадаємо,  нардепи зняли з Полякова депутатську недоторканність. За відповідне рішення проголосували 250 нардепів. Того ж дня  депутати дали згоду на притягнення Розенблата до відповідальності. За відповідне рішення проголосували 296 нардепів.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram