Розкішну квартиру антикорупціонера Лещенка увічнили на меморіальній таблиці фото

Розкішну квартиру антикорупціонера Лещенка «увічнили» на меморіальній таблиці (фото)

12.04.2018 17:10
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
У соцмережах активно поширюють зображення «меморіальної таблиці» на честь розкішної квартири за 7,5 млн грн відомого українського «борця з корупцією», журналіста, а нині нардепа Сергія Лещенка.

Користувач Сергій Бригадир на своїй сторінці у Facebook виклав зображення «меморіальної таблиці», яка нібито прикріплена на стіні будинку, у якому розташоване скандальне помешкання.

«У цьому будинку 2016 року за 7,5 млн грн купив квартиру площею 192 квадратних метри видатний український журналіст і борець з корупцією Сергій Лещенко. Купівля відбулася зха підтримки відомих українських меценатів і державних діячів – Дмитра Фірташа, Івана Фурсіна та Сергія Льовочкіна», - зазначено на «таблиці».

Нагадаємо, у вересні 2016 року стало відомо, що народний депутат України Сергій Лещенко, відомий своєю боротьбою з корупцією, купив квартиру в центрі Києва площею 200 квадратних метрів. За його словами, квартира коштує 7,5 мільйонів гривень, однак вказана сума вже викликала сумнів в експертів. Згодом у купівлі елітної квартири в центрі Києва народним депутатом Сергієм Лещенком, НАБУ знайшла два порушення.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram