Київський районний суд Одеси у межах розслідування схем бізнесмена Сергія Курченка конфіскував нафтопродукти на суму понад 800 млн гривень. Про це у Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Зокрема, в Одеській області конфіскували близько 100 тисяч тонн нафтопродуктів в межах розслідування «злочинної схеми Курченка».

«Вказане паливо надійшло на територію України для реалізації злочинною організацією під керівництвом Курченка без сплати митних платежів. Загальна вартість конфіскованого за рішенням Київського районного суду Одеси палива складає більше 800 млн гривень», – зазначила Сарган.

За її словами, через те, що під час розслідування суд дозволив реалізацію арештованого палива, в цьому випадку застосована спеціальна конфіскація нафтопродуктів або коштів, одержаних від їхньої реалізації, у тому числі процентів. Частина конфіскованого палива перебуває на нафтобазах.

«Крім того, від реалізації частини нафтопродуктів до бюджету у вигляді податків вже виплачено понад 300 млн гривень, на рахунках банківських установ перебуває понад 100 млн гривень, на які нараховано понад 13 млн гривень відсотків тощо», – додала Сарган.

 

«Вголос»