Розумний тримач для смартфона українських винахідників зібрав $125 тисяч на Kickstarter ВІДЕО

Розумний тримач для смартфона українських винахідників зібрав $125 тисяч на Kickstarter (ВІДЕО)

Українці створили розумний тримач для смартфона.

Проект QLYX українських розробників зібрав на Kickstarter 125 тисяч доларів замість заявлених 40.

Про це повідомляє Ain.ua. 

Відзначається, що компанія почалася 27 червня і завершилася 26 серпня цього року. Проект підтримали 2892 особи. Збір замовлень команда продовжить на платформах Indiegogo (США) і Machi-ya (Японія).

QLYX - це мобільний магнітний тримач для телефонів. Він має вбудований модуль Bluetooth Low Energy для підключення до телефону. На телефоні тримач взаємодіє з додатком, доступним для як для iOS, так і для Android. Він вміє запускати додатки, збирати статистику водіння, ставити крапку парковки, автоматично прокладати маршрут з урахуванням часу доби і трафіку.

Це - проект української команди, яка відкрила компанію IDA USA LLC в США для виходу на західні ринки і запуску кампанії на Kickstarter. Сама ж компанія працює в Києві, в команді є інженери, промислові дизайнери, програмісти, дизайнери графіки, маркетологи.

У компанії відзначили, що отримані кошти витратять на фінальну збірку розумних мобільних тримачів у США, на розширення кастомізації (додавання кольорових рамок, збільшення кількості інтегрованих програм) і роботу над новими гаджетами. Збірка продукту почнеться в США у вересні цього року. Першим бекерам продукт обіцяють вислати вже в жовтні.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm