Рухівця, міського голову Миколаєва судитимуть через корупцію

Суд над міським головою м. Миколаєва Львівської області Андрієм Щебелем відбудеться у Миколаївському районному суді 22 вересня о 15.00. Справа про адмінправопорушення. Суть позову - порушення вимог фінансового контролю.

Про це йдеться на офіційному сайті Миколаївського районного суду Львівської області.

Міський голова Миколаєва Андрій Щебель (Народний рух України)

Раніше Зерна істини повідомляли, що 5 вересня міському голові Миколаєва Андрію Щебелю було вручено  протокол «Про вчинення правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення».

У статті, за якою меру Миколаєва було висунуто звинувачення, зокрема, ідеться про те, що подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, – тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Відповідальність за цією статтею настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (з 1 травня він становить – 1624 гривні).
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm