Руслан Кошулинський: Війна між ЛОДА і мерією нарешті пояснить, скільки сміття продукує Львів (ВІДЕО)

Сміттєві баталії між Львівською облдержадміністрацією і Львівською міською радою привели до того, що стало відомо, скільки ж сміття місто реально продукує.

Про це у розмовіній студії «Правди. Наживо» розповів керівник львівської обласної організації ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.

«Насправді ця війна адміністрації міста…війна за сміття. Адже це великий бізнес. І вона привела до того, що ми хоча би будемо знати, скільки місто продукує сміття. Колись говорили 300-600 тонн, зараз голова адміністрації вже заявляє, що вони вивозять 1000 тонн щодня. Коли після Грибович до мене звернулися після контакту з ЛМР німецькі підприємці, вони сказали: «Напевно, ваше місто дуже багате. Ви нічого не продукуєте, тільки їсте». Я був подивований…чому ми тільки їмо? А тому що морфологія сміття, яку їм запропонувала міська рада – близько 70 % органіки. В програмі, яку представила адміністрація, ми побачили структуру ТПВ – харчові відходи 26%. Це говорить про те, що, наприклад, пластмаси 13%, паперу 10%, металу 1,5%. Тобто - це частинка сміття, яка може приносити прибуток. Отже, ця перипетія відкрила нарешті цей потаємний бік львівського сміття, на якому хтось заробляв гроші, точно не львів'яни. А за інформацією в ЗМІ за добу з Грибовицького сміттєзвалища, збираючи і продаючи вторинну сировину, люди заробляли від 10 до 20 тисяч доларів», – пояснив він.

Також Кошулинський зазначає - незрозуміло, для чого існують смітники із поділом на органіку, пластик та інше, якщо насправді відходи сортуються лише у сміттєвих баках, а потім їх вивозять разом.

«Оці всі наліпки, які сьогодні міська влада Львова ліпить на сміттєві баки – туди кидайте одне, туди – інше…На превеликий жаль – це все неправда, тому що скидається це все в одну машину і вивозиться на один полігон. Для чого, кому треба було виділяти такі кошти з міського бюджету?

Зараз активно обговорюють питання про полігони для вивезення ТПВ. Отже, йде мова про Буськ, Броди, Борислав, Броницю, Жидачів, Золочів, Миколаїв, Перемишляни, Липники, Радехів, Стрий, Самбір, Сокаль, Белз, Великі Мости, Червоноград. Також говорять і про Старий Самбір та Новояворівськ.


Більше - у відео. Прямий ефір «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram