Руслан Кошулинський: Війна між ЛОДА і мерією нарешті пояснить, скільки сміття продукує Львів (ВІДЕО)

Сміттєві баталії між Львівською облдержадміністрацією і Львівською міською радою привели до того, що стало відомо, скільки ж сміття місто реально продукує.

Про це у розмовіній студії «Правди. Наживо» розповів керівник львівської обласної організації ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.

«Насправді ця війна адміністрації міста…війна за сміття. Адже це великий бізнес. І вона привела до того, що ми хоча би будемо знати, скільки місто продукує сміття. Колись говорили 300-600 тонн, зараз голова адміністрації вже заявляє, що вони вивозять 1000 тонн щодня. Коли після Грибович до мене звернулися після контакту з ЛМР німецькі підприємці, вони сказали: «Напевно, ваше місто дуже багате. Ви нічого не продукуєте, тільки їсте». Я був подивований…чому ми тільки їмо? А тому що морфологія сміття, яку їм запропонувала міська рада – близько 70 % органіки. В програмі, яку представила адміністрація, ми побачили структуру ТПВ – харчові відходи 26%. Це говорить про те, що, наприклад, пластмаси 13%, паперу 10%, металу 1,5%. Тобто - це частинка сміття, яка може приносити прибуток. Отже, ця перипетія відкрила нарешті цей потаємний бік львівського сміття, на якому хтось заробляв гроші, точно не львів'яни. А за інформацією в ЗМІ за добу з Грибовицького сміттєзвалища, збираючи і продаючи вторинну сировину, люди заробляли від 10 до 20 тисяч доларів», – пояснив він.

Також Кошулинський зазначає - незрозуміло, для чого існують смітники із поділом на органіку, пластик та інше, якщо насправді відходи сортуються лише у сміттєвих баках, а потім їх вивозять разом.

«Оці всі наліпки, які сьогодні міська влада Львова ліпить на сміттєві баки – туди кидайте одне, туди – інше…На превеликий жаль – це все неправда, тому що скидається це все в одну машину і вивозиться на один полігон. Для чого, кому треба було виділяти такі кошти з міського бюджету?

Зараз активно обговорюють питання про полігони для вивезення ТПВ. Отже, йде мова про Буськ, Броди, Борислав, Броницю, Жидачів, Золочів, Миколаїв, Перемишляни, Липники, Радехів, Стрий, Самбір, Сокаль, Белз, Великі Мости, Червоноград. Також говорять і про Старий Самбір та Новояворівськ.


Більше - у відео. Прямий ефір «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Дзюник14 липня 2017 19:10 Відповісти IP:  93.178.241.--- ..."за добу на сміттєзвалищі люди,збираючи і продаючи вторинну сировину заробляли від десяти до двадцяти тисяч доларів" - сказав Кошулинський...Перелічіть ту "вторинну сировину",що вона собою являє,куди і по скільки її можна здавати?..Пластикові фляшки,папір,метал чорний,метал кольоровий...Я так і бачу якогось бомжа,який тягне за собою цілий потяг картону і заліза,так центнерів на двісті щоб вкластися в заявлені Кошулею десять тисяч баксів...
  • P S14 липня 2017 12:01 Відповісти IP:  89.105.227.--- Земелька розпродана, без аукціону, майно розпродане, без аукціону, без лементу, а цей вереск який появився це тільки питання відкатів і хто головний по тиренню бюджету, все ж розікрали, залишився жирний шмат, сміття, почуємо скоро тявкання про чергове збільшення тарифів, тому, що на всіх злодіїв бабла не хватає, тримаймось лохи за нечистоти і вперед до світлого майбутнього
  • Лев14 липня 2017 11:23 Відповісти IP:  91.124.82.--- І що далі??? Це і не дивно, бо в Україні( а не тільки у Львові) ніде немає нереробних заводі в не один мер чи депутати не відкривають ці заводи переробні, бо як же вони будуть гроші (наші налоги сплачені в казну) привласнювати. А сміттям займаються хто??? правильно-ті хто виграв тендер. А тендер виграє хто?? правильно- знову ж свої, І ніхто не думає щось змінювати. ПОТРІБНА НОВА ВИБОРЧА СИСТЕМА ПО ВІДКРИТИХ СПИСКАХ І ГНАТИ ВСІХ ДЕПУТАТІВ ХТО ХОЧ РАЗ ТУДИ ПРОБРАВСЯ . Інакше ми ніколи не вибиремся із цього пекельного зміїного кубла брехні, крадіїв та корупції.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm