Ryanair, ймовірно, оголосить про скасування польотів до України, - Омелян

Міністр інфраструктури Володимир Омелян припустив, що ірландський лоукостер Ryanair , ймовірно, оголосить про скасування польотів до України.
Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Коментуючи заяви генерального директора аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна, щодо вимог від  лоукостер Ryanair Омелян зазначив:

«Дивно, що один із найкращих юристів України не знає, що конфіденційні умови договору розголошувати заборонено, а особливо фантазувати на їх тему, коли навіть аеропорт Львів підписав контракт без цих позицій», - зазначив міністр.

Міністр нагадав про існування указу президента, «який чітко визначає завдання для Кабінету Міністрів України: збільшити кількість авіарейсів до аеропортів держав-членів Європейського Союзу, у тому числі із залученням авіаперевізників, що працюють за моделлю «лоу-кост»

Міністр інфраструктури дорікнув, що найбільші вигоди від дій уряду отримає авіакомпанія МАУ.

«Міністерство знизило аеропортові тарифи і збори для всіх без виключення авіакомпаній. Базова авіакомпанія, яка і до цього ніколи не відчувала по відношенню до себе дискримінаційних умов, так само отримала максимальні знижки. Враховуючи обсяги перевезень, МАУ виграє найбільше», - йдеться у тексті повідомлення.

«Просто дивує, наскільки ж небажаним є прихід Ryanair до України, що ані Указ президента - не указ, ані інтереси українців, які б завдяки дешевим цінам на квитки могли б відкритим для себе світ - не аргумент. Так можна і сказати: ми не хочемо Ryanair, бо аеропорт не зможе зробити три додаткові виходи на посадку, а також не зможе розширити зону отримання багажу для транзитних пасажирів», - написав міністр

«Ймовірніше всього, сьогодні буде оголошення про скасування польотів Ryanair в Україну. Що хотіли - те й отримали. Можна відкривати ще один офіс з підтримки інвестицій», - резюмував Омелян.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram