Ризик дефолту в Росії підстрибнув на 20% після введення нових санкцій – ЗМІ

Аналітики пов'язують девальвацію рубля з новим раундом санкцій проти Росії, введеним з боку США, а також з очікуваннями запровадження подальших санкцій в зв’язку з ситуацією в Сирії.

Перші угоди з доларом США в понеділок на Мосбіржі пройшли в діапазоні 62,4 – 62,2 рублів за долар, передає Голос Америки.

«Росія та Китай грають в гру валютної девальвації, а США продовжують піднімати відсоткові ставки. Це не прийнятно!», – зауважив Трамп у Twitter.

«Рубль падає як камінь через уявлення про те, що США посилюють фінансову війну проти Росії, і Росія може постати перед свіжими санкціями від США за хімічну атаку в Сирії», – написав Голгер Жепіц, головний редактор видання Welt.

«Рубль слабшає, адже Росія очікує на свіжі санкції США через Сирію», – наголошує журналіст Bloomberg в Москві.

«Виглядає так, що санкції справді болючі. Рубль впав більше, ніж на 3% по відношенню до долара і ризики дефолту підстрибнули на більш, ніж 20% після того, як США ввели нові санкції проти пов’язаних з Кремлем мільярдерів. Тепер Франції залишилось закрити Лазуровий берег для російських олігархів і гра для Путіна буде скінчена», – зазначив Жепіц у Twitter 9 квітня.

Рубль коливався між здобутками і втратами в той час, як інвестори отримали оголошення нових санкцій, націлених на покарання Кремля за підтримку сирійського лідера Башара аль-Асада, пише Bloomberg.

Минулого тижня, після введення найпотужніших санкцій США, курс рубля впав найбільше з 2015 року.

«Російські фінансові ринки залишаються надзвичайно нервовими і нестабільними – в короткостроковому фокусі щодо масштабу та риторики стосовно нових американських санкцій», – наголошують аналітики російської служби Societe Generale SA.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram