Соцмережі підірвало відео маршу «Нової Армії» (ВІДЕО)

З нагоди Дня Збройних сил України користувачі соцмереж активно почали поширювати «Марш Нової Армії». Це видозмінений твір («Зродились ми великої години») члена Організації українських націоналістів Олеся Бабія. У 1932 р. пісню було затверджено як гімн ОУН.

Декілька цікавих фактів про марш:

- Ідея створення Маршу української армії виникла в Олега Скрипки під час фронтових концертів, в момент вшанування пам'яті воїнів, загиблих напередодні від ворожого мінометного вогню.

- Слова гімну – це видозмінений твір «Зродились ми великої години...» Олеся Бабія, який колись був маршем Організації українських націоналістів.

- Відео на Марш Нової Армії відзняли у приміщенні Малої Опери у Києві.

- Кліп знімала творча команда, що започаткувала наприкінці літа 2014-го знані серед фронтовиків і волонтерів творчі зустрічі у Головному військовому клінічному госпіталі МО України.

- На підготовку зйомки пішло 5 днів, з урахуванням репетицій, виготовлення декорацій і збору техніки та необхідного обладнання.

- Тризуб виготовили за 3 дні, розміром 2.60 / 3.50 м, з пінопласту завтовшки більше 25 см. Для того щоб внести його до зали, тризуб довелося розпилити навпіл і збирати на сцені, оскільки у Малій опері не виявилося дверей такого розміру!

- Почесна варта у кліпі виконувала програму стандартного виступу, але кількість солдатів і послідовність виконання для зйомки була змінена. Всього перед зйомками було дві репетиції!

- Загалом під час знімального процесу на майданчику перебувало 66 солдатів і 22 людини технічного персоналу!

- Зйомка розпочалася о 12:00 і закінчилася о 17:55 – в армії важлива дисципліна!

- За весь час тільки один солдат попросив зробити селфі з музикантами, основний час між дублями вони репетирували і стояли «на варті»

- Держава не витратила жодної копійки на створення кліпу, зйомки цього відео – виключно приватна ініціатива.

- Монтаж кліпу тривав 7 днів.

- Кліп затверджували всі державні військові установи

- З моменту підготовки кліпу і до його прем'єри в Генштабі знадобилося 24 дні!

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram