Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України.

«Під час виконання процедури на представників правоохоронних органів накинулися невідомі із оточення Міхеїла Саакашвілі. Прикордонники змушені були захищатися та застосували силову підтримку.

Нагадаємо, що 22 вересня 2017 року Мостиський суд Львівської області визнав М.Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. З січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив М.Саакашвілі у позовних вимогах до державної міграційної служби у визнанні його біженцем. 6 лютого Окружний адмінсуд суд Києва повторно не задовольнив скаргу М.Саакашвілі на рішення Міграційної служби про відмову в оформленні документів про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту. 

У відповідності до наведених вище судових рішень дана особа перебувала не території України незаконно, а тому, із дотриманням усіх юридичних формальностей була повернута до країни, звідки прибула, порушуючи вітчизняне законодавство», – йдеться у повідомленні. 

Екс-голову Одеської ОДА, колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі сьогодні, 12 лютого, у київському ресторані «Сулугуні» невідомі в масках схопили та повезли у невстановленому напрямку.

В адміністрації ресторану заявили, що «Саакашвілі та ще людей п'ять із ним обідали на другому поверсі ресторану, коли увірвались люди в масках, з автоматами. Його швидко затримали та поїхали».

Високопоставлені джерела в правоохоронних органах повідомили УП, що Саакашвілі можуть депортувати в Європу.

Петро Порошенко заявив, що вирішувати долю Саакашвілі – не його обов'язок.

Згодом з'явилася інформація, що Саакашвілі везуть в аеропорт Бориспіль.

 

«Вголос»