Таким чином у компанії спростовують інформацію, яку розповсюдив народний депутат Ігор Луценко, що Міхеїла Саакашвілі з України до Польщі вивезли чартерним рейсом на літаку панамської Sky Center Holding Corp., яка належить Петру Порошенку, пише ТСН.

Згідно з реєстром повітряних суден, літак належить офшорній компанії з Панами, про яку і пише народний депутат. Але цей борт протягом останнього тижня нікуди не вилітав, – повідомили у компанії, яка розпоряджається літаком.

Вчора нардеп заявив, що Саакашвілі вивезли до Польщі на літаку Порошенка. Пізніше прихильники політика зібралися біля Адміністрації Президента України на акцію протесту.

Як писав «Вголос», 12 лютого 2017 року ЗМІ повідомили про арешт Міхеїла Саакашвілі. Політика викрали з одного зі столичних ресторанів. Натомість у СБУ, ГПУ та Нацполіції однозначно заявили, що не мають стосунку до затримання. Не мали ніяких відомостей про арешт і в ДМС. 

Петро Порошенко заявив, що вирішувати долю Саакашвілі – не його обов'язок.

У Держприкордонслужбі згодом повідомили, що Саакашвілі повернули до Польщі. Не минулося без сутичок, адже невідомі з оточення політика накинулися на правоохоронців.  Згодом з’явилось відео, як правоохоронці у масках та зі зброєю увірвались у ресторан «Сулугуні» та затримали Міхеїла Саакашвілі.

Видворений політик також попросив допомоги у ЄС та пообіцяв повернутись.

Усю ніч екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі провів у готелі у столиці Польщі Варшаві під охороною, яку йому надала польська влада.

У грузинському парламенті заявили: якщо Саакашвілі вирішить надовго залишитися на території Польщі, грузинська сторона скерує до Варшави запит про його екстрадицію.

Міхеїл Саакашвілі пообіцяв, що не проситиме політичного притулку у Польщі. А його адвокати спробують оскаржити в Окружному адміністративному суді Києва видворення з України.

 

«Вголос»