Про це у розмовній студії «Правди.Наживо» на телеканалі НТА говорили із народним депутатом України Андрієм Антонищаком.

«За чиї кошти винайняли чартерний рейс? Це потрібно було за наші з вами гроші. Ми платимо податки, а тут винаймають рейс і видворяють його.  Це так спішно потрібно було робити? Мені здається, нас просто відволікають від події, яка має відбутися», –обурився він.

За словами депутата, така депортація, в першу чергу, свідчить про те, що українські служби працюють не зовсім злагоджено:

«Я не розумію однієї речі. Проти людини відкрили кримінальні справи, вона ходить на допити, дає покази… І тут її враз видворяють з країни. Тобто забирають основного фігуранта справи. Як мінімум, це непорозуміння між міграційною службою, Генеральною прокуратурою та Службою безпеки України».

Також із Андрієм Антонищаком говорили і про стан українських доріг. Так, на його думку, керівника облавтодору слід негайно звільнити за невиконання своїх обов'язків.

«Очільник Львівщини заявляє, що в нас – найкращі дороги. Митниця у нас адмініструє вдвічі більше платежів, ніж це було минулого року. Так, 50% від перевиконання плану, згідно із законом України, іде напряму ОДА. Вона ж планує ремонти. Безпосередньо за це відповідає керівник облавтодору. Тому потрібно вимагати його відставки», – підкреслив він.

А щодо дороги Дрогобич-Самбір, відео якої опублікували днями у соцмережі та назвали «двадцятьма кілометрами шоку та жаху», то, за словами депутата, це – не одинокий випадок. При чому, без ремонту залишаються і автошляхи поблизу Львова:

«Я мешкаю в Мурованому. Оцих 20 кілометрів жаху – там 200 метрів жаху. Автобуси перевертаються на цій дорозі. І її не можуть вже 2 роки відремонтувати».

Не могли не зачепити у діалозі із Андрієм Антонищаком питання змін до Податкового кодексу, що набули чинності з 1 січня 2018 року. Відтепер ввезти покупки на 50 євро без мита можна лише раз на добу, а на 500 – раз на три. 

«Не йдеться про «човників». Це стосується кожного громадянина України. Тепер мусимо сидіти за кордоном 24 години. Тим самим – несемо додаткові витрати. Це раз. А друге – ті кошти, які могли би потратити в Україні, тратимо в іншій країні», – підкреслив він.

Більше – у відео. Прямий ефір «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.