Саакашвілі не з'явився на допит до Генпрокуратури

Допит екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі в Генпрокуратурі не відбувся.

Про це повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко, пише «Сегодня».

«Допит не відбувся. Саакашвілі не з'явився», – зазначив Лисенко, додавши, що незабаром буде повна інформація.

Раніше Міхеїл Саакашвілі у холі ГПУ заявив, що прийшов на допит.

Однак згодом Саакашвілі заявив, що піде на допит до Служби безпеки України, а в Генеральну прокуратуру України – ні. Про це він, знову ж таки, сказав у фойє будівлі Генпрокуратури. Про це пише УНІАН.

«Вони мене звинуватили у держперевороті. Нехай СБУ це розслідує. Ми їм (ГПУ, – ред.) передали своє вітання. І я чекаю на виклик на допит в СБУ, де я буду давати всі необхідні покази», – сказав Саакашвілі.

Його адвокат Руслан Чорнолуцький, у свою чергу, додав, що справа стосовно Саакашвілі, відкрита 4 грудня (за ознаками ч. 1. ст. 256 (сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності) Кримінального кодексу України), підслідна СБУ, тому на допит до ГПУ його клієнт не піде.

«Згідно з постановою генпрокурора Луценка від 5 грудня, ця справа – підслідність СБУ, тому ми не повинні і не зобов'язані приходити на допит до якоїсь невідомої групи прокурорів без повноважень. Саакашвілі закон не порушив, він прийшов на 9:30, але раніше він направив клопотання, що порушено процесуальні процедури і вимагає передачі справи до СБУ», – зазначив захисник.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram