Саакашвілі перед поверненням в Україну навідався до Європарламенту

Екс-президент Грузії та колишній губернатор Одеської області України Міхеіл Саакашвілі сьогодні, 6 вересня перебуває в Європарламенті в Брюсселі, де має намір заручитися підтримкою європарламентарів перед оголошеною появою 10 вересня на польсько-українському кордоні.
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«План українського олігархічного керівництва – затримати мене і знищити, але я їх не боюся. Це вони повинні боятися нас - українського та грузинського народів. Я готовий до будь-якого сценарію розвитку подій», - сказав в середу Саакашвілі в Брюсселі в інтерв'ю телекомпанії «Руставі 2».

Він зазначив, що має намір в Європарламенті зустрітися з усіма лідерами європейських політичних партій.

Президент України Петро Порошенко 26 липня видав указ, яким позбавив громадянства України М.Саакашвілі. Сам політик у цей час перебував у США, пізніше він прибув до Польщі за українським паспортом, потім вирушив до Литви.

16 серпня Саакашвілі анонсував, що повернеться в Україну 10 вересня через пункт пропуску «Краковець»  (Львівська обл.).

Напередодні головна прокуратура Грузії офіційно підтвердила інформацію про те, що грузинська сторона знову звернулася до України з питання затримання та екстрадиції Міхеіла Саакашвілі.

Як повідомлялося в поширеній заяві головної прокуратури, відповідне звернення до Міністерства юстиції та Генеральної прокуратури України було відправлено 1 вересня.

Прокуратура нагадала, що в Грузії Міхеілу Саакашвілі пред'явлені обвинувачення у чотирьох кримінальних справах.

Сьогодні, в Державній прикордонній службі України заявляли, що не мають ніяких доручень від правоохоронних органів про заборону в'їзду на територію України М.Саакашвілі.

«Державна прикордонна служба не мала і не має жодного доручення правоохоронних органів про заборону в'їзду Міхеіла Саакашвілі на територію України», - заявив перший заступник голови Держприкордонслужби Василь Серватюк на засіданні підкомітету антикорупційного комітету в Києві в середу.

За його словами, «заборони немає і ніколи не буде, це міфи і домисли».

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm