Саакашвілі у супроводі політиків закрились у львівському ресторані
10 09 2017 23:25

Саакашвілі у супроводі політиків закрились у львівському ресторані

Після наради Садовий та Саакашвілі вирушили в один з львівських пабів.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Охорона закрила заклад й нікого туди не впускає.  Перед входом зібрався натовп, який очікує на екс-президента Грузії.

На місці працює Муніципальна дружина Львова, вони охороняють входи і виходи до пабу, де закрились Юлія Тимошенко, Дмитро Добродомов, Міхеїл Саакашвілі, Андрій Садовий та інші. Представників правоохоронних сил, принаймні у формі, не видно. 

Натомість у центрі міста зібралося чимало правоохоронців на автомобілях із київськими номерами. Ходять чутки, що Саакашвілі можуть затримати правоохоронці у цивільному трохи пізніше - коли людей в центрі поменшає.

Нагадаємо, позбавлений українського громадянства Міхеїл Саакашвілі разом із політиками перебуває у Львові. 

«Хочу дуже всім подякувати, зокрема, моєму другові Андрію Садовому. Я ото всім казав, що хочу встигнути до нього на каву. Що вони тільки не робили, щоб завадити нам випити каву. Те, що вони сьогодні зробили, імітували мінування, нагнали тітушок...нічого не спрацювало. Люди самі вирішили, що ми маємо бути тут. Це люди з гідністю. За цю країну я реально готовий віддати своє життя.
Також я дуже вдячний нашим політикам. А ще - поліцейським, які не виконували злочинні накази, не допустили зіткнення і не підкорились волі влади», - виголосив Саакашвілі під Ратушею.

Як уже писав Вголоснатовп прихильників буквально вирвав Саакашвілі в українських прикордонників, політик уже прямує до Львова. Як з'ясувалося, ні Міхо, ні нардепи, які його супроводжували, не проходили контролю в українських прикордонників.

У ДПСУ вже заявили, що звернуться за цими фактами до прокуратури.

Генпрокурор Юрій Луценко звинуватив Міхеїла Саакашвілі у нищенні держави і обіцяв йому кримінальну відповідальність за нинішній прорив. Також ДПСУ заявила, що під час «прориву» Саакашвілі постраждали прикордонники.

У МВС кажуть, що постраждали 11 поліцейських та 5 прикордонників.