Саакашвілі вже у Львові (ОНЛАЙН)

10.09.2017 22:24
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду
Міхеїл Саакашвілі прибув з українсько-польського кордону до центру Львова.

Про це інформує кореспондент Вголосу.

Разом із екс-президентом Грузії приїхала низка політиків: екс-прем'єр Юлія Тимошенко, колишній глава СБУ Валентин Наливайченко, також нардепи.

Біля Ратуші їх зустрів львівський мер Андрій Садовий.

«Хочу дуже всім подякувати, зокрема, моєму другові Андрію Садовому. Я ото всім казав, що хочу встигнути до нього на каву. Що вони тільки не робили, щоб завадити нам випити каву. Те, що вони сьогодні зробили, імітували мінування, нагнали тітушок...нічого не спрацювало. Люди самі вирішили, що ми маємо бути тут. Це люди з гідністю. За цю країну я реально готовий віддати своє життя.

Також я дуже вдячний нашим політикам. А ще - поліцейським, які не виконували злочинні накази, не допустили зіткнення і не підкорились волі влади», - виголосив Саакашвілі під Ратушею.

«На нашу владу поляки нині дивилися як на дикунів. Що це було? Поїзди зупиняли, людей в заручники брали? Це 21 століття? Це їм має бути соромно за себе, а не країні! Я прийшов, хотів здати паспорт, звернутися із заявою. А вони не дали нічого зробити. Заявили про вибухівку – просто змусили людей зробити по-своєму», - каже Саакашвілі.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram