Мер Львова Андрій Садовий не дбає про місто, бо зайнятий політичною кар’єрою, а заступник директора ЖКГ Андрій Білий просить виділити кошти, але не може прозвітувати про отримані раніше.

Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» розповів депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Андріян Гутник.

За його словами, те, що міський голова не дбає про Львів зараз, можна пояснити передвиборчими перегонами, втім ситуація, до прикладу, з хаотичними забудовами, є кричущою вже не один рік.

«Ми не будемо зараз підіймати питання сміття, яке за десять років так і не вирішилось. Але також у його програмі була інфраструктура — дошкільні навчальні заклади, і школи, і парковки, і правильні напрямки руху транспорту, і забудови», — зазначив гість.

І хоча останню проблему часто пов`язують із головним архітектором міста Юліаном Чаплінським, насправді, переконаний Андріян Гутник, у цій біді винен мер міста, адже на її вирішення останній мав аж 12 років. Зрештою, як і на питання з громадським транспортом, через яке вчора, на сесії міської ради, виник черговий скандал.

Як відомо, Григорій Козловський, депутат Львівської міської ради від фракції «Солідарність» заявив, що буде добиватися, аби заступник директора ЖКГ Андрій Білий пішов у відставку через те, що не може прозвітувати щодо виділених коштів.

«Йому депутати задають питання: «Ви цього року скільки отримали мільйонів гривень?», а він каже, що зараз не має відповіді на це запитання. Питають, скільки мільйонів гривень виділені — це не його власні кошти, це кошти громади міста Львова, виділені на розвиток транспортної інфраструктури, а він каже, що теж не має відповіді на це запитання. Але чітко знає, скільки йому потрібно сьогодні коштів, для того, щоб він використовував їх, не порадившись ні з депутатами, ні з громадою», — пояснив Андріян Гутник.

Більше — у відео. Прямі ефіри «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.