Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Садовий каже, що якщо ми не припинимо протестувати проти продажу за кордон львівської бруківки, він зупинить ремонти вулиць у Львові. Хай припиняє краще, бо зараз він знищує колорит старого Львова. Він перетворює наше місто на свинарник. Ви подивіться, якою жахливою бруківкою вкрита площа Ринок. Це ганебно для Львова», – пояснив один з учасників акції протесту Юрій Антоняк.

Учасники пікету Львівської міськради оголосили перелік львівських вулиць, звідки вже зникла австрійська бруківка, а це: вул. Личаківська, Мечнікова, Винниченка, Валова, Підвальна, Руська, Беринди, Дорошенка, Коперніка, Русових, Генерала Чупринки, Нечуя-Левицького, Франка, Котляревського, Городоцька, Хмельницького, Замарстинівська, Староєврейська, Братів Рогатинців, Театральна, Гуцульська, Д.Галицького, Осмомисла, Торгова, Курбаса, Жижки, Шкільна, Стуса, площа Ринок та інші.

Окрім того, активісти роздають на площі Ринок звернення до львів'ян з інформацією про діяльність «молодої та креативної команди Садового»:

«Маємо разом покласти край зловживанням та перетворенням Львова у безмежний осередок дешевого алкогольного та секс-туризму і привести до влади людей, які б дбали про збереження історичного обличчя Львова».

«Вголос»