Про це він заявив сьогодні, 17 листопада, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

За словами директора департаменту фінансової політики Олега Іщука, ці кошти  потрібно було виділити на зарплати працівників комунального видання.

«Відповідно до законодавства, працівники комунальних установ прирівняні до службовців, а оскільки органам управління була підвищена зарплата, то і працівникам «Ратуші» теж потрібно її збільшити», – сказав Іщук.

Проте мер Львова не захотів комунальному виданню виділяти гроші.

«Якщо працівники газети «Ратуша» прирівняні до держслужбовців, то вони повинні дотримуватись закону. Натомість у міській раді немає інформації про їх діяльність, а газета «Ратуша» ігнорує її подачу. А я хочу знати, скільки людей там працює, яка у них зарплатня, який тираж видання, які у них є списання, бо це бюджетні кошти, які ми чомусь так легко віддаємо», – сказав Садовий.

На що Олег Іщук зауважив, що у «Ратуші» надавали цю інформацію. «Вони приходили з рахунками, показували всіх своїх людей та їх оклад», – сказав директор департаменту фінансової політики.

Проте Садового це не зупинило і він продовжив наполягати, що йому нічого невідомо.

«Наскільки я знаю, аудитори, які мали провести там комплексну перевірку газети «Ратуша, цього так і не змогли зробити. До того ж, ні рішень сесій, ні виконкомів у «Ратуші» не друкують, а грошей вимагають, як державні службовці. Я вважаю, що якщо ми проголосуємо за виділення їм 171,7 тис. грн, то це буде нецільовим використанням коштів», – підсумував Садовий.

Після чого члени виконкому дослухались до Садового та не виділили «Ратуші» коштів.

 

«Вголос»