Садовий – на дні рейтингу боротьби із корупцією. Найбільше підтримки – у мера Хмельницького

Очільник Хмельницького Олександр Симчишин уже другий рік поспіль стає лідером серед міських голів країни по показнику боротьби із корупцією.

Відповідний рейтинг за результатами соціологічного опитування градоначальник оприлюднив у своєму Facebook.

«У ході ІІІ щорічної конференції міських голів презентують результати соціологічного опитування. Деталі згодом. 

З цікавого: 2-й рік поспіль лідирую по показнику боротьби з корупцією. 

Щодо схвалення діяльності органів влади та інших інституцій у Хмельницькому: 1 місце - Армія 69%, 2 місце - церква 63%, 3 місце - міський голова 60% (у порівнянні 2015 рік - 36% , 2016 рік - 53%. 

Далі йдуть ОСББ - 57%, громадські організації 57%, місцеві ЗМІ - 52%. 
Для порівняння: обласна рада і облдержадміністрація 21%, суди 16%, парламент 8%.
Загальне місце Хмельницького: ділимо 6-8 з Маріуполем та Івано-Франківськом, індекс 3,1», - Синчишин.

Разом з тим, як видно із рейтингу, львівський мер Андрій Садовий перебуває майже на дні – лише 10% довіри.

 

 

 «Вголос» 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Перекос7 квітня 2017 22:40 Відповісти IP:  62.210.129.--- Чхати на рейтинги. Коли припинять сміття возити по Україні зі Львова?
  • Дзюник7 квітня 2017 14:08 Відповісти IP:  93.178.242.--- Цікаво,які ж показники беруться до уваги при визначенні найбільшого борця з корупцією...Получається так,що мер Хмельницького сам придумав якесь "соціологічне опитування",сам себе ставить на перше місце,інші "призові" місця просто продає,а також отримує преференціі від влади за те,що ставить неугодних в сам кінець списку...Тільки вибори визначають рейтинг мера...Тільки...А вже в рейтингу складова боротьби з корупцією зовсім невелика...Вічне питання для виборця - який мер кращий - той що вкраде на гривню але зробить на тисячу,чи той,що не краде і не робить...
  • Перекос7 квітня 2017 22:44 Відповісти IP:  62.210.129.--- Не красти не пробували?
    Німця з нагайкою треба. Сам не крав і виборцям не треба було крадуна обирати.
    Хто краде трішки - крастиме більше. Краде - не цінує загальне. Навіщо витрачати час "щось збробив" якщо можна вкрасти? Рейтинги малюють телебачення з вкраденого. Бо про справи люди взнають з телевізора. Не розкаже, припише заслуги конкуренту, а люди всьому вірять судячи з результатів виборів. Все за те що красти і не робити на гривню. Тому лише якщо є принципи.
  • Дзюник8 квітня 2017 17:50 Відповісти IP:  89.105.226.--- Будете сміятись,але я справді пробував не красти і не брати хабарі...І в більшості випадків мені це вдавалось...Але гроші мають таку властивість,що коли вони не можуть пробити тебе,вони обтікають справа-зліва-зверху...Кінчається тим,що до тебе заходить твій колєга чи керівник,кидає на стіл конверт і каже - хочеш - бери,не хочеш - не бери,але справа вже зроблена,а це твоя доля....У нас крадуть всі,хто може красти,у нас беруть всі,кому дають...Відповідно не крадуть і не беруть лишень ті...ну зрозуміло...Система така,а ти в ній коліщатко,не будеш крутитись як задає рух головний вал - викинуть або розтрощать...І навряд чи система зміниться за нашого життя...Таких як Саакашвілі українська земля вже давно не родить...І останнє...Думаю,що більшість все-таки не хоче брати...Це треба бути останньою мерзотою,щоби,будучи лікарем,чи суддею,чи силовиким наживатись на чужій біді,а тим паче її провокувати...Тим не менше такими стають...Кожен суддя в Україні з стажем більш як десять років є стовідсотковим хабарником...ось так...
  • Володимир7 квітня 2017 14:31 Відповісти IP:  194.44.84.--- Ну так, твій Садовий вже дофіга вкрав і дофіга "зробив"

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm