Садовий мав би вирішувати проблему а не шукати хто йому заважає - Гройсман

Садовий мав би вирішувати проблему, а не шукати, хто йому заважає, - Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів телефонну розмову із львівським мером Андрієм Садовим, під час якої останній вкотре поскаржився главі уряду, що не має кому «дарувати» львівське сміття.

Про це очільник Кабміну написав у Facebook.

«Годину тому мав телефонну розмову з Львівським міським головою Андрієм Садовим. Він повідомив, що ті полігони, з якими ми домовились під час минулого мого приїзду до Львова, відмовляються далі приймати львівське сміття. Чесно кажучи, просто по-людськи, розумію їх позицію - і про це сказав панові Андрію. Вони не бачать бажання вирішити проблему з його боку, а тільки постійні зволікання. Тому, певне, і відмовляються, бо не розуміють скільки ще це буде тривати.

Вразив мене один факт. Пан Андрій сказав, що говорив уже з усіма міськими головами - усі відмовляються. Але на моє питання, з ким і коли він говорив на цю тему останній раз, відповів, що говорив з Київським головою Віталієм Кличком... десь 1,5 місяці тому!

Як колишній міський голова, завжди намагаюсь допомогти міським головам, які до мене звертаються. Я уже не раз втручався у цю ситуацію, готовий втрутись ще раз. Але думаю, що врешті-решт пан Андрій мав би розпочати сам вирішувати цю проблему, а не шукати знову, хто йому заважає», - написав прем’єр.

Як уже писав Вголос, Львівський мер Андрій Садовий хоче оголошення у місті надзвичайного стану через сміттєву катастрофу.

Нагадаємо, лише упродовж вчорашнього дня львівські «мандрівні» відходи виявили у чотирьох областях.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram