Садовий назвав головну умову роботи для майбутнього керівника управління транспорту ЛМР

Мер Львова Андрій Садовий пообіцяв посаду начальника управління транспорту ЛМР тому, хто вирішить ситуацію із громадським транспортом у місті.

Про це він заявив під час брифінгу у середу, 4 жовтня, передає кореспондент «Вголосу».

За його словами, ситуація із громадським транспортом у Львові не найкраща. Керівники двох комунальних підприємств заявили про нестачу водіїв. В АТП-1 на сьогодні бракує понад 50 водіїв. Трохи більша кількість працівників потрібна для електротранспорту міста. Загалом – дуже великий відтік кадрів.

«Магніт» з Польщі дуже сильний, бо там водіям пропонують суттєво вищу зарплату. Ми собі дозволити цього не можемо, бо треба кардинально змінювати ситуацію щодо оплати. Люди бідні, – зазначив мер Львова, – Тому будемо компенсовувати можливість проживання для тих водіїв, що будуть приїжджати з навколишній територій до міста».

Також він додав: «Якщо хтось мені запропонує варіант, як вирішити проблему (із громадським транспортом у Львові, – ред.) за один день, – будь ласка: посада керівника управління транспорту є вакантною. На жаль, охочих туди йти поки немає. Знову оголосили конкурс». 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm