Садовий просить мерів польських міст відновити українські теленовини на польському ТБ

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до мерів шести польських міст з проханням посприяти у трансляції україномовних «Теленовин» на Польському телебаченні. Про це він повідомив сьогодні під час прес-конференції.

Мер звернувся до Президента Ряшова (Жешув) Тадеуша Ференца, Кракова Яцека Майхровського, Лодзі Єжи Кропівніцкого, Вроцлава Рафала Дуткевіча, Перемишля Роберта Хоми і Любліна Адама Васілевського.

«Ці новини чомусь збираються закрити. Я наполегливо прошу моїх колег, Президентів польських міст, звернутися до керівництва польського телебачення не вчиняти такої дії», - зазначив Андрій Садовий.

Текст звернення подаємо повністю:

«Шановні колеги. Користуючись нагодою дозвольте засвідчити Вам мою повагу.
Протягом останніх років нам спільними зусиллями вдалось налагодити якісну співпрацю між нашими народами. Десятки спільно реалізованих проектів між нашими містами закладають міцний фундамент добросусідства, взаємної поваги та духу співробітництва.

Однак, як відомо, ложка дьогтю може зіпсувати бочку меду. І сьогодні такою ложкою дьогтю у стосунках між нашими народами є закриття україномовних «Теленовин» на Польському телебаченні. Ця подія викликала широкий резонанс в Україні та серед української громади Польщі, адже десятки тисяч українців, розкиданих внаслідок акції «Вісла» по усій Польщі, позбавляються єдиної можливості чути про події у світі та в країні рідною мовою.

Звертаюсь до Вас з проханням виступити на стороні української громади Польщі та захистити їх права. Ваше слово сьогодні на захист інтересів Ваших співгромадян якнайкраще свідчитиме про твердість нашої дружби».

 


КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm