Садовий завалив захист української мови у Львові

Садовий «завалив» захист української мови у Львові

Ухвалу «Про регулювання мови обслуговування громадян у сфері надання послуг, торгівлі та здійснення інформування про товари та послуги, розміщення рекламної інформації» не внесли до порядку денного сесії Львівської міської ради із подачі мера Андрія Садового.

Про це пише у Facebook громадський діяч Богдан Панкевич.

«Це неймовірно – але це сталося. Як «завалити» у Львові ухвалу «Про регулювання мови обслуговування громадян у сфері надання послуг, торгівлі та здійснення інформування про товари та послуги, розміщення рекламної інформації»? А дуже просто – не включити її в порядок денний сесії. Що і сталося сьогодні на Колегії Львівської міськради з подачі пана мера Садового».

Натомість, за словами Панкевича, десяток «шкурних» питань внесли в порядок денний «з голосу». А ухвалу про українську мову – ні, бо Андрій Садовий заперечив:

«Цю увалу ганяють по комісіях і відкладають ще з липня місяця. Ніхто не хоче казати, що він проти української мови – тому знаходять бюрократичні перепони. Бо ця ухвала невигідна владі. Доведеться наводити порядок в кафешках та хостелах, де весь персонал балакає з клієнтами «на общепанятнам язикє». Імпотентна муніципальна охорона повинна буде приструнити вуличних музик, котрі виспівують на Ринку російську блатоту. Супермаркетам доведеться маркувати всі товари українською. А це все додатковий клопіт, що відволікає від заробляння грошей. Бо гроші не пахнуть і нейтралізовують навіть національну гідність. Навіть у Львові. Ганьба!»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram