Саміт НАТО: Трамп пригрозив вийти з Альянсу і домігся свого

Президент США Дональд Трамп заявив, що за підсумками екстреної зустрічі уже не розглядає можливість виходу Сполучених Штатів зі складу Альянсу, адже союзники дали йому обіцянку підвищити оборонний бюджет і таким чином переконали його.

Про це пише ЄП.

Коментуючи інформацію ЗМІ про те, що на засіданні Північноатлантичної ради він пригрозив виходом Штатів з Альянсу, Трамп заявив, що був «дуже нещасливий» на початку переговорів, але задоволений їх результатами.

Трамп не став заперечувати, що погрожував можливим виходом США з НАТО. Він також підтвердив, що вважає можливою таку політику без попереднього схвалення Конгресом.

«Я вірю в те, що я можу (висувати такі вимоги)», – підкреслив він.

Коментуючи свою позицію під час екстреного засідання, він заявив, що союзники дали йому обіцянку підвищити оборонний бюджет і таким чином переконали його.

«Я сказав, що я буду дуже нещасливий, якщо люди не будуть виконувати свої зобов'язання (щодо оборонного бюджету в розмірі від 2% ВВП)... А зараз я радий, що ми маємо сильне НАТО. Альянс став сильнішим, ніж він був учора», – заявив Трамп.

Раніше повідомлялося, що Президент України Петро Порошенко зустрівся із главою США Дональдом Трампом на полях саміту НАТО у Брюсселі.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm