Samsung and LG показали в Лас-Вегасі нові супертелевізори (ФОТО)

05.01.2017 17:48
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду
Дві найбільші південнокорейські технологічні компанії - LG і Samsung - представили на щорічній виставці споживчої електроніки (CES) в Лас-Вегасі нові телевізори, які краще вписуються в інтер'єр приміщень.

Про це повідомляє BBC. 

LG представила телевізор, який монтується в стіну абсолютно плоско, тоді як Samsung зробив новий тип телевізору, який виконує роль картини і у вільний від телеефіру час показує твори мистецтва.

Також Samsung показав модель з надзвичайно високим рівнем яскравості картинки. Похвалилися своїми новинками і інші фірми, зокрема, корпорація Sony.

Головною  ж новинкою Samsung став 75-дюймовий телевізор QLED 4К зі світлодіодним дисплеєм на квантових точках нової версії, де в якості джерела світла виступають квантові точки, тобто кристали різних металевих сплавів розміром в декілька нанометрів, що дозволяє значно поліпшити передачу кольору.

Компанія вирішила зберегти вигнутий дизайн екрану для своїх найдорожчих моделей, незважаючи на критику з боку деяких експертів з приводу того, що дивитися на такий екран з деяких кутів незручно.

В свою чергу корпорація LG оголосила, що її нові телевізори будуть підтримувати чотири формати зображення високого динамічного діапазону, або HDR, включаючи формат HLG (Hybrid Log-Gamma), розроблений спільно Бі-бі-сі та японської телекорпорації NHK спеціально для трансляцій спортивних та інших заходів в прямому ефірі з високою якістю.

Багато експертів сходяться в тому, що HDR-формат колосально впливає на якість переданого зображення, роблячи картинку більш насиченою і контрастною.

-


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm