Керівництво мадридського “Реалу” задоволене роботою Сантьяго Соларі та залишить його біля керма команди як мінімум до Різдва. Про це повідомляє Футбол 24.

42-річний аргентинець став виконувачем обов’язків наставника “Галактікос” після розгромної поразки від “Барселони” в Ель Класіко. У трьох матчах під керівництвом Соларі “Реал” здобув 3 перемоги, забивши при цьому 11 голів.

Одна з причин призначення Соларі на постійній основі – в Іспанії можна тренувати команду в ролі виконувача обов’язків не більше двох тижнів. У випадку з “Реалом” цей термін спливає 11 листопада. Головним завданням тренера до кінця року стане максимальне скорочення відставання від “Барселони” в Ла Лізі, яке зараз складає 7 очок.

Втім, Флорентіно Перес поки не поспішає довіряти Соларі керівництво “Реалом” на довший термін. Бос мадридців розуміє, що покращення результатів “Реала” може носити тимчасовий характер. Перемога на Клубному чемпіонаті світу, який відбудеться у грудні, збільшить шанси Соларі допрацювати головним тренером “вершкових” як мінімум до кінця сезону.