САП: посадовці ЗСУ та ДП «Львівський бронетанковий завод» вкрали 28,5 млн грн

Сьогодні, 14 липня, детективи НАБУ під керівництвом прокурорів САП затримали низку посадових осіб Збройних Сил України та ДП «Львівський бронетанковий завод» за підозрою у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем. Також затримано посередника — засновника комерційної структури.

Про це інформує прес-служба САП.

Досудове розслідуання з'ясувало, що службовці ЦБТУ ЗСУ у змові із керівниками ДП «Львівський бронетанковий завод», засновником ТОВ та за участі фірм з ознаками фіктивності розробили та реалізували корупційну схему із закупівлі запасних частин та комплектуючих до бронетанкового озброєння і техніки, чим вчинили розтрату бюджетних коштів у 2015 році на суму 28,5 млн грн.

«Суть схеми полягала у тому, що замість нових двигунів для танків Т-72 насправді було закуплено двигуни, які раніше були у використанні. До того ж, ці вживані, а інколи й неробочі двигуни у 2008-2009 роках вже були реалізовані підприємством на внутрішньому ринку як надлишкове майно Міноборони. Крім того, випуск цієї моделі двигунів було припинено ще з 1990-х років, про що ініціаторам схеми було добре відомо», - йдеться у повідомленні.

Всіх осіб затримано. Слідчі дії тривають. Розслідування за наведеними фактами розпочато антикорупційними органами наприкінці листопада 2016 року.

Як уже писав «Вголос», сьогодні вранці НАБУ прибуло на Бронетанковий для затримання його керівників.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram