САП проситиме суд заарештувати Мартиненка з альтернативою застави у 300 млн грн

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) буде просити суд заарештувати екс-нардепа Миколу Мартиненка на 60 діб з правом внесення застави у 300 млн гривень.

Про це під час брифінгу заявив глава САП Назар Холодницький, повідомляє «112 Україна».

«Громадянин Мартиненко затриманий у порядку статті 208 КПК на 72 години. Вчора оголошено підозру, сьогодні прокурорами погоджено клопотання про обрання запобіжного заходу. Позиція прокуратури – будемо просити суд про обрання запобіжного заходу утримання під вартою терміном на 60 днів з альтернативою внесення застави сумою у 300 млн грн. Другому фігуранту (Сергію Переломі, – ред.) вручено підозру, визначається запобіжний захід, будемо просити утримання під вартою з альтернативою внесення застави сумою у 100 млн грн», – повідомив Холодницький.

Він не заперечує можливості виникнення інших підозр у цій справі.

Холодницький зазначив, що сторону обвинувачення у справі і під час обрання запобіжного заходу будуть представляти прокурори САП Роман Синкив і Андрій Перо. Ці ж прокурори займаються справою відстороненого глави ДФС Романа Насірова.

«Наскільки я розумію із коментарів, які бачив у сторони захисту, – не повинно бути ніяких ковдр, приступів. Сподіваюсь, що все буде добре», – додав він.

Засідання у справі Мартиненка пройде сьогодні у Соломя'янському районному суді Києва.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram