Савченко хоче зустрітися з бойовиками у Києві

Народний депутат Надія Савченко хоче організувати нові зустрічі з ватажками терористичних «ДНР» і «ЛНР» Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким і розраховує провести одну з них у Києві.

Про це вона заявила в ефірі одного із українських телеканалів, - передає «Лівий Берег».

«Я не вважаю, що ці зустрічі мають бути постійними і тривалими у часі, як Мінський процес. Але йшлося при нашій першій зустрічі, що можливі і наступні. Я вважаю, що не потрібно зустрічатися через 7-й, 12-й, 200-й кілометр. Ми знаходимося в Україні. І наступного разу можна зустрічатися в Луганську чи Донецьку, а потім - у Києві. І я роблю заявку на наступну зустріч», - заявила вона.

Як відомо, 11 грудня ЗМІ повідомили про таємну зустріч нардепа Надії Савченко із так званими керівниками «Л/ДНР» Ігорем Плотницьким та Олександром Захарченком у Мінську. 12 грудня радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що українській спецслужбі не було відомо нічого про перемовини нардепа з так званими керівниками «Л/ДНР» за посередництва Росії. Зрештою Свченко виключили із «Батьківщини». Також Верховна Рада України підтримала виключення депутатки із делегації в ПАРЄ.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram