Савченко заявила, що війну на Донбасі можна закінчити за 2 місяці

Нардеп Надія Савченко вважає, що конфлікт на Донбасі можна врегулювати за два місяці.

Таку заяву політик зробила в ефірі радіо «Ехо Москви», пише УНН.

«Усе залежить від того, хто візьме на себе відповідальність за прийняття рішень. Тому що це ж не просто прийняти рішення в цей момент, ще й нести за нього відповідальність. А у нас якось, от, зазвичай кому це делегується, вони ніколи не хочуть нести за це відповідальність. Тому війну, дійсно, можна було б закінчити, ну, нехай не за один день, але за якісь там 2 місяці її можна було б... І навіть виграти, навіть закінчити, підібрати політичну ситуацію, правильно розставити акценти, правильно зробити чесні заяви, в першу чергу. Я не кажу «чесні заяви», коли там «Іду на ви. Я вас буду бити саме тут, в цей час». Ні. Звісно ж, військова хитрість є військова хитрість. Просто правильно визначити державну політику щодо того, що відбувається, і що ми будемо робити», — повідомила Савченко.
Водночас вона додала, що вже давно вирішила, що робитиме.

«Просто зараз — це час, коли потрібно почекати, подивитися і вибрати правильний момент», — наголосила Савченко.

Як повідомлялося раніше, народний депутат Надія Савченко більше розуміла дії «Беркуту» під час протистояння на Майдані, тому що в них «був наказ».

Нагадаємо, 11 грудня ЗМІ повідомили про таємну зустріч нардепа Надії Савченко із так званими керівниками «Л/ДНР» Ігорем Плотницьким та Олександром Захарченком у Мінську. 12 грудня радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що українській спецслужбі не було відомо нічого про перемовини нардепа з так званими керівниками «Л/ДНР» за посередництва Росії. Зрештою Свченко виключили із «Батьківщини». Також Верховна Рада України підтримала виключення депутатки із делегації в ПАРЄ.

-

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram