Про це Українській правді розповів співрозмовник з найближчого оточення Ціцулаєва.

«6 жовтня цього року біля 22:00 Ціцулаєва затримали у Києві в ресторані «Казбек» – зайшли 10 людей з автоматами, представились СБУ. Рамзан вийшов поговорити і більше його родичі не бачили. Протягом 2 тижнів родичі не могли дізнатися його місцезнаходження. Потім стало відомо, що його вивезли в Брянськ. У другій половині жовтня Ціцулаєв потрапив в московське СІЗО «Матроська тиша», – повідомив співрозмовник.

«Росбалт» пише, що на кордоні Ціцулаєва вже чекали російські оперативники. 

Джерела видання вважають, що він комусь «перейшов дорогу» в Україні і його вирішили видати Росії, щоб «прибрати зі шляху».

За інформацією «Росбалта»,  Ціцулаєву пред'явлені звинувачення в шахрайстві і застосуванні сили до представників влади. 

Офіційні джерела не повідомляють про арешт Рамзана Ціцулаєва. Зокрема речниця СБУ Олена Гітлянська сказала УП, що не знає про цю справу і пообіцяла пізніше прокоментувати цю інформацію.

За даними ЗМІ, Рамзана Ціцулаєва розшукують після того, як в листопаді 2014 року його невдало спробували затримати в ресторані готелю «Золоте кільце». 

З 2011 року він був представником глави Чечні Рамзана Кадирова в Україні. У травні 2014 року брав участь у звільненні журналістів LifeNews, затриманих Національною гвардією.