Служба безпеки України провела обшуки в помешканні матері загиблої екс-регіоналки Ірини Бережної – Олени.

Про це інформує прес-служба СБУ.

У відомсті зазначили, що слідчі дії у Бережної відбувалися у межах кримінального провадження відкритого за статтями 109 і 111 Кримінального кодексу України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, та державна зрада).

“І варто сказати – ці обшуки були гучними, яскравими та динамічними. Що ж так відчайдушно захищала лідер ГО «Сила добра»? Правильно, докази її антиукраїнської діяльності, а ще добро нажите «непосильною працею»!

Тож у цієї «законослухняної і чесної» громадянки крім чисельних документальних матеріалів та електронних носіїв, які засвідчують її протиправну діяльність, наші співробітники виявили також лист до Міністра закордонних справ держави-агресора С. Лаврова щодо необхідності активізації діяльності російських організацій в Україні.

Але це не головне: виявляється жінка так мужньо боронила зовсім не документи, а кілограмовий злиток золота! Що ж, ця знахідка багато пояснює та розставляє все на свої місця. Певно на часі змінювати назву громадської організації на «Сила золота», – пишуть у СБУ.

У Службі безпеки інформують, що відбулися обшуки також у лідера політичної партії “Союз лівих сил” Василя Волги.

“Наші співробітники вилучили в нього обладнання для ведення таємних переговорів і магнітні носії інформації, що свідчать про його співпрацю з країною-агресором”, – йдеться в повідомленні СБУ.

Крім того, в кількох інших фігурантів вилучили незареєстровану зброю і проросійську атрибутику.

Учора співробітники Служби безпеки України провели низку санкціонованих обшуків у «громадських діячів», які за завданням…

Опубліковано Служба безпеки України Середа, 7 листопад 2018 р.