СБУ перевірить інформацію щодо перебування у Криму політиків з інших країн

Служба безпеки України має проаналізувати інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн для запровадження проти них санкцій.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба РНБО.

«СБУ має підготувати і подати на розгляд РНБО України перелік офіційних осіб з Європарламенту, а також політиків з країн Європейського Союзу, СНД і Латинської Америки, які, за повідомленнями російських ЗМІ, прибули з триденним візитом до анексованого Криму», - сказав Турчинов.

За його словами, в разі підтвердження цієї інформації на засіданні РНБО України розглядатиметься питання щодо запровадження проти них санкцій.

«Окрім того, перевірці підлягає також інформація щодо участі у цій пропагандистській акції українських громадян, і в разі підтвердження їх перебування у Криму мають бути відкриті кримінальні провадження відповідно до чинного законодавства», - підсумував Турчинов.

Нагадаємо, російські ЗМІ повідомили, що в окупований Крим прибули українські та європейські політики.

 

Теги: Крим, СБУ

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

 • грицаку19 березня 2017 22:32 Відповісти IP:  95.135.12.--- Міністерство внутрішніх справ Ізраїлю відповіло на запит Генпрокуратури України з приводу наявності ізраїльського громадянства ... Згідно реквізитам, документ, копію
  якого має газета, виданий 7 лютого цього року філією управління реєстрації громадян МВС у Тель-Авів-Яффо. У ньому зазначено, що уродженець України Юрій Луценко є громадянином Ізраїлю (номер посвідчення особи 3137864066) і зареєстрований в Тель-Авів-Яффо за адресою вулиця Герцль, 6. Також зазначена дата алії (репатріації в Ізраїлі)
  - 22 липня 1999 року.МІД Ізраїлю підтвердив: Луценко - жид.
  http: //[***]/news/2007/3/12/160294.htm
 • луцик19 березня 2017 22:40 Відповісти IP:  185.24.68.--- . 20 січня 1980 року, ВАДИМ РАБІНОВИЧ, був арештований за звинуваченням у розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах. Після 9 місяців слідства звільнений в результаті особистого втручання Генерального прокурора СРСР Романа Руденка.
  З кінця 1980 року до початку 1982 року керував підпільними цехами з виготовлення кришталевого посуду, календарів і дерев'яних дверей. На початку 1982 року знов арештований за звинуваченням у розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах. За власним визнанням, перебуваючи під арештом, понад рік успішно симулював божевілля. 10 лютого 1984 року засуджений Харківським обласним судом до 14 років позбавлення волі у виправно-трудовому таборі строгого режиму з конфіскацією майна і забороною займатися професійною діяльністю протягом 5 років. Ув'язнення відбував недалеко від Харкова.
 • Гость20 березня 2017 07:39 Відповісти IP:  95.104.226.--- А остальные сумасшедшие, психически больные и ранее судимые во власти Украины? Председатель Верховной Рады Парубий, Татьяна Чорновил... Да там целый список депутатов, министров, не говоря уже о чиновниках среднего звена, областей и районов. Е-моё, Председатель Верховной Рады Украины !!! - со справкой дебила, тогда как даже на должность уборщицы в любое учреждение нужно предъявить справку о состоянии здоровья и об отсутствии приводов в милицию.
  Чудеса Страны Дураков.
 • Гость20 березня 2017 08:58 IP:  95.104.226.--- Пожалуйста:
  http://skelet-info.org/andrej-parubij-chto-skryl-byvshij-komendant-majdana-i-glava-snbo/
  Вообще-то это во Львове все знают. И про Таню Чорновол знают, и про других больных у власти.
 • Бояра20 березня 2017 08:48 IP:  194.44.136.--- доведи що справка така існує в природі. а то мало чо. вон путін явний педофіл і нічо диви як кацапи його люблять) (я думаю ти бачив віідео як він дітей в животик цілує)

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram