СБУ виявила у Вишинського договір з російським пропагандистським ЗМІ

СБУ виявила у Вишинського договір з російським пропагандистським ЗМІ

Служба безпеки України виявила в арештованого за підозрою у державній зраді головреда «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського договір з російським пропагандистським ЗМІ.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Під час обшуку в банківській скриньці Вишинського слідчі знайшли понад 200 тисяч доларів, предмет, схожий на пістолет «Браунінг 1906», та прямий трудовий договір з російським пропагандистський ЗМІ МІА «Россия Сегодня». Договір передбачав керівництво представництвом цього ЗМІ на території України.

Також головний редактор «РИА Новости Украина» Кирило Вишинський під час засідання суду у його справі заявив, що виходить з українського громадянства, і звернувся до президента РФ Володимир Путіна за захистом.

Раніше Херсонський суд розглядав клопотання про арешт керівника «РИА Новости Украина». Нагадаємо, керівникові оголосили підозру у держзраді. Його затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Раніше повідомлялося, що по закінченні обшуків буде вирішено питання щодо затримання особи, яка безпосередньо керувала незаконним інформаційним агентством «РИА Новости Украина» та повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 111 КК України.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram